Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК)
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) НАЗК / Facebook

НАЗК схвалило правила моніторингу способу життя суб’єктів декларування

  Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) схвалило Порядок здійснення моніторингу способу життя суб’єктів декларування і направило його на державну реєстрацію до Міністерства юстиції

  Відповідне рішення прийняте на засіданні 18 травня, повідомляє прес-служба НАЗК.

  "Порядок визначає механізм здійснення НАЗК вибіркового моніторингу способу життя суб’єктів декларування з метою встановлення відповідності їх рівня життя наявним у них та членів їх сім’ї майну і одержаним ними доходам, згідно з декларацією", – йдеться в повідомленні.

  Згідно з даними НАЗК, підставами для проведення моніторингу є інформація, яка надходить від фізичних осіб, громадських об’єднань, засобів масової інформації, правоохоронних органів та стосується фактичних даних про невідповідність рівня життя конкретного суб’єкта декларування та/або членів його сім’ї майну й одержаним доходам згідно з його декларацією.

  Окрім цього, зазначено, що документ, розроблений робочою групою у складі представників НАЗК, Секретаріату Кабміну, Мін’юсту, НАБУ та громадськості, дасть змогу уніфікувати процедуру здійснення моніторингу способу життя суб’єктів декларування.

  Порядок погоджений Громадською радою при НАЗК та провідними громадськими організаціями у сфері запобігання та протидії корупції. Наразі Порядок здійснення моніторингу способу життя суб’єктів декларування перебуває на державній реєстрації у Міністерстві юстиції.

  Попередній матеріал
  ІС: у "ЛНР" винайшли новий спосіб дискредитації української армії
  Наступний матеріал
  ГПУ: США пообіцяли передати Україні "більшу частину" грошей Лазаренка в разі конфіскації
  Loading...

  "Укрзалізниця" заборонила перевезення вантажів і транзит Україною для низки компаній РФ

  Франція допоможе Україні будувати потяги з системою зміни ширини колій

  Енергоблок №1 Запорізької АЕС автоматично відключився від мережі

  Будівництво бригадного табору на полігоні "Широкий Лан" показали з висоти пташиного польоту – відео