Металургія
Металургія censor.net.ua

Рівень зарплат українських металургів зріс у 2,2 рази з 2016 року – Біленький

Читайте по-русски
Станом на березень середня заробітна плата на підприємствах "Метнівесту" перевищила 20 тис. грн

Українські металурги констатують: системні заходи з підвищення зарплат, конкурентний соціальний пакет та можливості навчання – дозволили забезпечити на підприємствах галузі конкурентні умови праці. Так, з 1 травня про збільшення платні за основними робітничим спеціальностям оголосили у групі "Метінвест".

"З того часу ми досягли значного прогресу. Якщо подивитися на рівень інфляції з 2016 року, то це близько 36%. У то й же час рівень зарплати на наших підприємствах зріс у 2,2 рази", – каже голова Федерації металургів України Сергій Біленький.

У "Метнівесті" зазначають: станом на березень середня заробітна плата на підприємствах групи перевищила 20 тис. грн. Це на 10% вище ніж загалом по галузі та більш ніж на половину перевищує середню зарплатню в Україні. Що дозволило практично зупинили відтік фахівців за кордон.

"Ми дуже уважно слідкуємо за ринком праці, ми дивимось які зарплати у тих країнах куди виїжджають працювати наші працівники і намагаємось робити все від нас належне для того, щоб люди залишалися в Україні. Щоб працювали на наших підприємствах, заробляли гроші тут, були ближче до своїх родин і сплачували податки також в Україні", – запевняє Біленький.

Попередній матеріал
Посилений карантин у Києві продовжили ще на два тижні
Наступний матеріал
"Добре, що є Путін": коментар доцентки Харківської академії культури обурив соцмережі – що відомо
Теги:
Loading...