Харківська державна академія культури (ХДАК)
Харківська державна академія культури (ХДАК) ksue.org.ua

"Добре, що є Путін": коментар доцентки Харківської академії культури обурив соцмережі – що відомо

Читайте по-русски
На сайті академії культури написано, що Наталя Сімейкіна має 46-річний науково-педагогічний стаж. Вона є автором 130 наукових публікацій

12 квітня директор благодійного фонду "Харків з тобою" Олена Рофе-Бекетова на своїй сторінці в Facebook опублікувала пост про російськомовних громадян в Україні.

[social type="fb" url="https://www.facebook.com/rebecka.beka"]

Запис громадського діяча прокоментувала доцент Харківської державної академії культури і кандидат філологічних наук Наталія Сімейкіна. Вона назвала міркування автора "випендрьожем".

"Полізли на Донбас Турчинов і вся банда. У мене там повно студентів, які пишуть правду. Добре, що є Путін, може, всіх не доб'ють", – мовиться в коментарі, розміщеному від імені Сімейкіної.

Доцент українського вишу хвалить Путіна
Доцент українського вишу хвалить Путінапрінт-скрін з відео

Такі висловлювання доцентки викликали обурення в коментарях. 

Під коментарем жінки в соцмережі користувач Ліка Мартіашвілі написала наступне: "Зарубіжку у нас викладала з позиції марксизму-ленінізму. Ще в кінці 80-х, мабуть, там і загрузла".

А користувач Владислав Іванов про висловлювання Сімейкіної пише: "Знов академія. Таке враження, що ця зграя не дуже розумних особин має на меті дискредитувати нещасний заклад та образити якомога більше інтелектуальної еліти нашого міста". 

Доцент українського вишу хвалить Путіна
Доцент українського вишу хвалить Путінапрінт-скрін з відео

Додамо, що на сайті академії культури написано, що Наталя Сімейкіна має 46-річний науково-педагогічний стаж. Вона є автором 130 наукових публікацій.

Доцент Наталя Сімейкіна
Доцент Наталя Сімейкінаic.ac.kharkov.ua

Нагадаємо, у січні 2021 року професорка кафедри культурології та філософської антропології університету Драгоманова Євгенія Більченко після посилення дії закону "Про мову" назвала Україну "американською колонією" і заявила, що за цим законом стоїть "звичайний фашизм". В університеті вважають такі заяви неприпустимими і планують скликати Вчену раду.

Попередній матеріал
Рівень зарплат українських металургів зріс у 2,2 рази з 2016 року – Біленький
Наступний матеріал
Очільники дипломатії ЄС і США обговорили ескалацію на сході України
Loading...