ЄС
5.ua

Рішення ЄС про продовження санкцій проти Росії є надзвичайно важливим - АП

  Заступник глави Адміністрації Президента України Валерій Чалий назвав надзвичайно важливим ухвалене Радою ЄС рішення про продовження режиму санкцій щодо Росії до вересня 2015 року.

  Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

  "Проведення засідання та ухвалені Радою ЄС висновки в черговий раз засвідчили безкомпромісну та солідарну підтримку Європейським Союзом територіальної цілісності, суверенітету та незалежності Української держави. У висновках чітко вказано на відповідальність Росії, яка збільшує підтримку бойовиків", - йдеться у повідомленні.

  Згідно інформації, будуть продовжені обмежувальні заходи щодо 132 осіб та 28 компаній, які причетні до дестабілізації ситуації в Україні. Також протягом тижня має бути підготовлений додатковий перелік осіб та компаній, які будуть включені до санкційного списку під час наступного засідання Ради ЄС 9 лютого.

  "Рішення щодо подальшого посилення секторальних санкцій щодо Росії, яке має сприяти виконанню Мінських домовленостей, буде підготовлено та винесено на розгляд чергового засідання Європейської Ради на рівні глав держав та урядів", - йдеться у повідомленні прес-служби.

  Нагадаємо, у п'ятницю, 29 січня, відбулося надзвичайне засідання Ради ЄС із закордонних справ. Засідання було скликане у відповідь на звернення української сторони у зв'язку із обстрілами мирного населення Маріуполя 24 січня.

  Попередній матеріал
  Рада ЄС закликає українську владу прискорити ратифікацію Римського статуту
  Наступний матеріал
  ОБСЄ: Південно-західну частину Луганська обстріляли касетними бомбами

  Рада ЄС із закордонних справ доручила підготувати нові санкції проти Росії

  ЄС готовий до запровадження нових санкцій проти Росії - Могеріні

  Нємцов: Путін боїться не санкцій, а падіння власного рейтингу

  Президент Польщі закликав посилити санкції проти Росії