Фото із відкритих джерел

Рада ЄС із закордонних справ доручила підготувати нові санкції проти Росії

  Рада Євросоюзу із закордонних справ продовжила до вересня дію індивідуальних санкцій, введених стосовно фізичних та юридичних осіб за погрозу або підрив суверенітету і територіальної цілісності України, і просить розширити "чорний список".

  Як передає "УНІАН", про це верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Моґеріні заявила журналістам після засідання.

  У висновках, ухвалених на засіданні надзвичайної Ради ЄС із закордонних справ, йдеться: "У зв'язку з погіршенням ситуації та заявами глав держав і урядів від 27 січня Рада погодилася продовжити до вересня 2015 року, у повній відповідності до вимог законодавства ЄС, обмежувальні заходи, спрямовані на фізичні та юридичні особи, за погрозу або підрив суверенітету і територіальної цілісності України, які були прийняті у березні 2014 та оновлені пізніше".

  Крім того, Рада ЄС доручила Моґеріні та Єврокомісії протягом тижня представити пропозиції щодо додаткових списків осіб для подальшого ухвалення рішення на засіданні Ради ЄС із закордонних справ 9 лютого.

  "Рада продовжить уважно стежити за ситуацією на місцях і дипломатичними зусиллями й просить служби Комісії та Європейської дипломатичної служби продовжувати подальшу роботу з підготовки будь-яких відповідних заходів, спрямованих на гарантування швидкого і всеосяжного виконання Мінських домовленостей", - йдеться в документі.

  Попередній матеріал
  Турчинов закликав українців не користуватися російськими інтернет-ресурсами
  Наступний матеріал
  На окупованій території Донбасу ОБСЄ зафіксувала рух військової техніки без розпізнавальних знаків

  ЄС продовжить тиск на Росію - Могеріні

  Павло Клімкін: ЄС має заявити про підтримку України та про подальший тиск на Росію

  ЄС готовий до запровадження нових санкцій проти Росії - Могеріні

  Сьогодні відбудеться позачергове засідання міністрів закордонних справ ЄС