Податковий кодекс
Податковий кодекс відкриті джерела

Рентні ставки в Україні можуть стати в 10 разів вищі, ніж у РФ – PWC

  Читайте по-русски
  Так у разі внесення змін до податкового законодавства, вартість рентної ставки щодо комерційного прибутку в Україні буде вищою, ніж в інших країнах

  У разі затвердження змін до податкового кодексу, передбачених законопроєктом №1210, рентні платежі в Україні знано перевищать аналогічні в інших країнах. Про це йдеться в листі однієї з найбільших світових аудиторських компаній PricewaterhouseCoopers (PWC) об'єднанню підприємств "Укрметалургпром".

  Так, згідно з дослідженням PWC, у разі внесення змін до податкового законодавства, вартість рентної ставки щодо комерційного прибутку в Україні буде вищою, ніж у таких країнах, як РФ, Канада, Австралія, Казахстан, Бразилія, Китай та інших.

  У листі не вказується, звідки в українського бізнесу знайдуться кошти, щоб оплачувати рентну оплату в 10 разів вищу, ніж у Російській Федерації, в п'ять разів вищу, ніж у Китаї й більш ніж удвічі вищу, ніж у Канаді.

  Нагадаємо, що законопроєкт №1210 отримав широку критику від експертів і міжнародних організацій, народних депутатів. Документ, зокрема, схарактеризувати, як такий, що здатен поховати гірничо-металургійну галузь в Україні.

  Попередній матеріал
  Депутати "Слуги народу" хочуть позбавити український кінематограф фінансування з бюджету – Княжицький
  Наступний матеріал
  Лікарі розповіли про стан здоров'я звільнених з полону моряків
  Теги: