Під ОПУ вимагали "нанести три удари по російській агентурі"
Під ОПУ вимагали "нанести три удари по російській агентурі" apostrophe.ua

Під Офісом президента вимагали "завдати трьох ударів по російській агентурі"

Читайте по-русски
Активісти передали на ім'я президента України, голови СБУ та секретаря РНБО перелік осіб, які можуть бути причетні до фінансування тероризму

У п'ятницю, 19 лютого, напередодні засідання РНБО активісти, представники політичних сил та громадських організацій влаштували мітинг біля будівлі Офісу президента України. Як передає "Апостроф", протестувальники вимагали "завдати трьох ударів по російській агентурі в Україні".

А саме:

  1. "Інформаційний". Зазначається, що присутні наголошували на необхідності завершити ліквідацію проросійських пропагандистських медіа. Серед таких фігурував телеканал "НАШ", ресурси "Вєсті" та "Страна".
  2. "Кадровий". Присутні вимагали розслідувати діяльність "російської агентури, яка пробралася у найвищі ешелони влади". Зокрема мовилося про одіозного Андрія Портнова. Вказується, що згідно з розслідуваннями "Миротворця", він виконував завдання спецслужб РФ під псевдонімом "Казбек" – і продовжує це робити. У свою чергу його оточення "забезпечує вплив на органи слідства та судову систему в інтересах іноземних агентів".
  3. "Фінансовий". Повідомляється, що протестувальники вимагали викрити схеми фінансування колаборантів та спонсорів сепаратизму в Україні. За їхніми словами, чинна влада має націоналізувати ринок "Столичний", який "не платить податків, а збирає чорну касу, якайде на фінансування кримінального угрупування Юрія Іванющенка та Армена Горлівського". Те ж стосується інших, пов'язані з ними, активів.

Уточнюється, що учасники акції передали на ім'я президента України, голови СБУ та секретаря РНБО лист з переліком фізичних та юридичних осіб, щодо яких необхідно застосувати санкції через, за їхніми даними, причетність до фінансування тероризму.

У акції приймали участь представники "Правого сектору", ВО "Свобода", "Національного корпусу", організації "Традиція і порядок", "С14", "Суспільство майбутнього", "Національний спротив", УНА-УНСО, ВО "Тризуб" ім. С.Бандери та "Невідомий патріот".

Попередній матеріал
"Це збіг обставин": Слідком Білорусі відмовився розслідувати вбивство першого протестувальника
Наступний матеріал
В Україні – День пам'яті Героїв Небесної Сотні
Теги:
Loading...