Опалення
Опалення ye.ua

Опалювальний сезон розпочався в усіх регіонах України – "Нафтогаз"

  Читайте по-русски
  У компанії закликали тепловиків вчасно сплачувати борги, щоб більше не було затримок подачі тепла

  Хоча в окремих населених пунктах затримка подачі тепла становила майже півтора місяці, опалювальний сезон розпочався в усій Україні. Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

  Щоб затримок більше не було, "Нафтогаз" закликав виробників тепла, засновників цих підприємств та місцеву владу уважно стежити за погашенням боргів.

  "Цього року ми знову мали ситуації, коли виробники тепла окремих населених пунктів не лише накопичили критичні борги, через які "Нафтогаз" за законом не може постачати газ підприємству, а й дотягнули цю ситуацію до холодів", – зазначила директорка департаменту з операційної діяльності "Нафтогазу" Ірина Журавльова.

  У компанії зауважили, що "Нафтогаз" постійно інформує обласні та міські адміністрації, органи місцевого самоврядування та підприємства-боржники щодо споживання, розрахунків та заборгованості за природний газ.

  "Окрім цього, щороку компанія з липня систематично оновлює на сайті інформацію про перелік боржників, яким за законом не може постачати газ у зв’язку з критичними боргами. Мешканці кожної області мають можливість заздалегідь перевірити, чи стосуються ризики їхніх місцевих (регіональних) підприємств теплокомуненерго", – наголосили в "Нафтогазі" і додали, що таким чином за майже 5 місяців проблему критичних боргів владнали 100 виробників тепла.

  Нагадаємо, раніше в "Нафтогазі" заявили, що ціна на газ у грудні не підвищуватиметься.

  Попередній матеріал
  Марсохід NASA на Червоній планеті перероблюватиме вуглекислий газ на кисень
  Наступний матеріал
  "Кожна шуба коштує життя": у столиці відбулася акція до Всесвітнього дня без хутра – сюжет
  Loading...