Дніпро
Дніпро 5 канал

Охороняти прісну воду як стратегічний ресурс: політолог про вимоги громадян до влади

  Читайте по-русски
  Через забруднення у київській акваторії Дніпра з’явилося майже 6 десятків мілин, які скоро можуть стати островами

  Подальше зміління та забруднення Дніпра загрожує катастрофою для всієї країни. Тому Україна негайно потребує комплексної державної екополітики. На цьому наголошує політолог Андрій Єрмолаєв, повідомляє "5 канал".

  "Ми як мозахісти. Спочатку отруюємо річки, а потім намагаємося брати з них воду. Громадськість вимагає від держави нову водну політику. В якій визнати всю прісну воду стратегічним ресурсом і підходити до її використання і охорони саме з цих позицій", – наголошує пан Єрмолаєв.

  З цим погоджується Олександр Чистяков, голова Асоціації рибалок України. Він розповідає, що через забруднення у київській акваторії Дніпра з’явилося майже 6 десятків мілин, які скоро можуть стати островами. На середині річки рівень води уже зараз подекуди ледь гясає людського коліна.

  "З Дніпра п'є дві третини населення країни. Чим менший рівень Дніпра, тим більше він забруднюється. Тому що дозволені стоки розраховані на наповнення річки на 100%. А якщо річка неповна, то це виходить смертельний коктейль", – зазначає Олександр Чистяков.

  Як повідомляв 5.ua, екологи б'ють на сполох через невпинне обміління Дніпра. Дніпро та Канівське водосховище вже вдвічі перевищують показник мілин у воді.

  Попередній матеріал
  Удома чи у школі: Кабмін розповів, як навчатимуться учні з 1 вересня
  Наступний матеріал
  Про оборонні закупівлі, про залучення інвестицій та ринок капіталу – Зеленський підписав низку законів
  Теги:
  Loading...