На Троєщині пройшов конкурс учнівських проектів із розвитку району

  Конкурс під назвою "Деснянський - це район, у якому я живу, мені його розвивати" завершився у столиці.

  Участь у ньому взяли майже чверть усіх учнів району, а це - понад сім тисяч дітей. Змагались школярі у 10-ти номінаціях - кожна з них була спрямована на розвиток Троєщини. Серед них - "найкращий слоган про район", "соціально-економічний проект розвитку" та "дизайнерський проект озеленення району". Автори найкращих робіт отримали у подарунок телефони, електронні книги та нет-буки. Найкращі учнівські проекти можуть бути втілені в життя на території Деснянського району - обіцяють в об`єднанні громадян "За Троєщину", яке й організувало конкурс.

  Анастасія Алятіна, лауреат конкурсу: "Я працювала над тим, щоб намалювати майданчик для дітей, тобто заповнити територію, яка просто пустує на Троєщині. Цей майданчик не просто заповнює територію, а він ще й приваблює дітей тим, що виконаний у вигляді пряничого будиночку".

  Яна Гонтар, лауреат конкурсу: "Представила на конкурсі я проект "школа - зелений сад", для того, щоб показати, яка наша школа зелена і що в нашій школі теж дуже багато дітей, які займаються озелененням. Саме концепція моїх фото, які представлені на конкурсі, була за те, щоб в школах було багато зелені".

  Валерій Борисов, організатор конкурсу: "Діти мають реальне бачення розвитку свого району, в якому вони народилися, в якому вони навчаються, в якому вони мешкають і в якому, що саме головне, вони хочуть і далі жити, і далі працювати".

  Попередній матеріал
  У Києві безкоштовно обстежили до 4 тис. чорнобильців
  Наступний матеріал
  Володимир Кличко розповів про свої спортивні і промоутерські плани
  Теги: