На Київщині вшановували пам`ять жертв Чорнобильської катастрофи

  Вшановували пам`ять жертв Чорнобильської катастрофи і на Київщині. У містах та селищах урочисто поклали квіти біля меморіалів трагедії 86-го.

  Усього ж на Київщині проживає понад 700 тисяч постраждалих в результаті вибуху на ЧАЄС. В облдержадміністрації кажуть: невирішених проблем цієї категорії людей - достатньо. Проте, намагаються їх вирішити. Так, на закупівлю медикаментів для чорнобильців з обласного бюджету виділено 5 мільйонів гривень. 23 мільйони - виділив уряд на купівлю квартир. Цього року щасливими власниками нових помешкань уже стали півсотні сімей.

  Анатолій Ведмідь, пенсіонер: "Я прийшов сюди, до цього святого пам`ятника, щоби друзям розказати те, що я бачив у Чорнобилі. бо ми живемо і не знаємо чим закінчиться завтра. Ті реактори є - вони вже старіють".

  Леонід Ковальчук, пенсіонер: "Як же не навернуться сльози, як в душі стає так печально. Скільки людей уже немає. Я сам переніс 6 хімій".

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Згідно черги по містах і районах ми будемо надавати ці квартири. Лікуєм, ми надаємо допомогу дітям. Дві з половиною тисячі людей - чорнобильців, інвалідів - пройдуть діагностику на безоплатній основі, будуть лікуватися в спеціалізованих закладах".

  Попередній матеріал
  У Києві вшанували пам`ять загиблих на ЧАЄС [відео]
  Наступний матеріал
  Київ отримав субвенцію із держбюджету у 500 млн. грн.
  Теги: