Міжнародний музичний фестиваль "О-фест 2013" відбувся у Києві [відео]

  Міжнародний музичний фестиваль "О-фест 2013" відбувся напередодні у Києві та Бучі. Попри дебют, фестивалю вдалося зібрати зірок світової вокальної сцени з усього світу. Зокрема, з Хорватії, Казахстану, Литви, Австрії, Азербайджану, Польщі та Ірану. Упродовж двох днів артисти виконували арії з опер та оперет, а також хіти з відомих мюзиклів.

   

  8 років перемовин митців із чиновниками - і ось джаз, фольк, поп, опера та оперета на одній сцені. Уперше в Україні проводять музичний фестиваль - міжнародного класу. "О – Фест 2013" поєднав сотню артистів із 12 країн світу.

  Богдан Струтинський, організатор фестивалю: "Хотілося створити таку - фестивальну, як то кажуть в народі, просту демократичну тусовку. щоб люди приїжджали дивилися на фантастичне місто, спілкувалися, створювали проекти".

  Програма фестивалю насичена. А саме дійство розгорнули на двох глядацьких майданчиках - у столиці та передмісті - Бучі. Першими поєднання сучасної музики та класики побачили саме бучанці.

  Тим, кому місць забракло - релаксують просто неба - на лавці.  Проте любов до високих Па, необхідно розвивати з дитинства, кажуть організатори, А тому для малюків влаштували майстер-класи. Наймолодші бучанці і на обличчі малюють,

  Із Бучі до Києва. В Останній день - фестиваль переїхав до столиці. Тут тішили мистецтвом просто неба. Симфонічний оркестр виступив у середмісті перед будинком оперети.

  Надвечір - фінальні акорди фестивалю - заключний гала-концерт за участі зірок світової опери. Чимало з них - вихідці з України. Зокрема, Олена Бєлкіна нині - солістка Віденської опери.

  Олена Бєлкіна, солістка Віденської опери: "Это моя страна, гражданкой которой я являюсь. И я с удовольствием сюда приезжаю. Я буду петь каватину Розины из оперы "Севильский цирюльник". И хабанеру из оперы "Кармен".

  А от улюбленець Пласдо Домінго - тенор Олексій Саяпін в Україні вперше. Та, каже, здивований високим рівнем фестивалю.

  Олексій Саяпін, вокаліст: "Европейские фестивали могут позавидовать. Нам есть с чем сравнить. Организация - на очень высоком уровне".

  На сцені столичної оперети - арії з відомих опер та оперет і хіти з відомих мюзиклів. А ще - кращі голоси з Хорватії, Литви, Казахстану, Азербайджану    

  Натомість, артист із Румунії Альфредо Паску відсвяткував виступом власний день народження. Наступного року, кажуть організатори, фестиваль планують повторити. Ба більше, обіцяють зробити масштабнішим та запросити до участі ще більше країн.

  Олена Грибова, Євгенія Подобна, Євген Кияшко, Андрій Каньшин, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Близько 700 сімейних лікарів не вистачає у Києві
  Наступний матеріал
  Критські канікули для 130 дітей Київщини почнуться цієї п`ятниці
  Теги:
  Loading...