Близько 700 сімейних лікарів не вистачає у Києві

  Близько 700 сімейних лікарів не вистачає у Києві. Це дві третини від необхідної кількості таких спеціалістів для столичного населення.

  Нині у місті вже працює понад 125 амбулаторій сімейної медицини, які обслуговують близько мільйона пацієнтів. Для решти - бракує фахівців. Лише наступного року місто отримає перший випуск сімейних лікарів із медінституту Богомольця. Аби стимулювати медиків - у пілотних - Дніпровському і Дарницькому районах - сімейним лікарям збільшили заробітну плату до п`яти з половиною тисяч гривень. Стільки ж грошей вже до кінця року обіцяють працівникам первинної медичної ланки і в інших районах Києва. Водночас медики нарікають на брак службового житла для молодих спеціалістів.

   Руслан Стасула, директор Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги: "Матеріальна мотивація це є дуже добре, це прекрасно, але навіть таких зарплат - шість сім тисяч в місць - нам як лікарям - перед тим як іти на цю зустріч я з багатьма лікарями спілкувався - основна проблема це житло - якщо буде у нас житло і нам допоможе КМДА тоді молоді лікарі які закінчили університети і знімають житло, це буде той важіль який дасть вирішити кадрове питання".

  Попередній матеріал
  Приватна забудова та тала вода - причини зсувів на схилах у Києві
  Наступний матеріал
  Міжнародний музичний фестиваль "О-фест 2013" відбувся у Києві [відео]
  Теги: