5.ua

Міліція і Самооборона обіцяють спільно протистояти провокаторам у Києві

  Різко реагувати на протиправні дії та не допустити провокацій під час святкування 9-го травня у столиці обіцяють українські силовики. Про це заявив прокурор міста Києва Микола Герасим'юк та начальник головного управління МВС у столиці Юрій Мороз.


  Правоохоронці наголосили: мають достатню кількість особового складу, тож гарантують: одеські події в Києві не повторяться.

  Тим часом, "Правий сектор" не проводитиме жодних акцій під час святкування 9-го травня в Україні – заявив керівник інформаційного відділу організації Борислав Береза. Виняток буде зроблено для супроводу тих ветеранських організацій, які самі попросили про захист.

  Водночас, представники Самооборони Майдану зауважили, що цього 9-го травня міліція вперше буде справді з народом, тож провокаторів – негайно зупинятимуть.

  До ймовірних провокацій готуються і на Майдані. Самооборона обіцяє: ветерани зможуть потрапити на площу без перешкод, а от підозрілих молодиків - не пустять. Активісти беруть периметр головної площі під охорону. Крім того, охоронятимуть усі місця, де 9-го травня можуть збиратися ветерани. Йдеться і про Парк Слави, і про музей Великої Вітчизняної.

  За інформацією майданівців, у ймовірних провокаціях можуть брати участь понад тисяча людей зі Сходу та громадян Росії. Відтак, самооборонівці радять киянам уникати масового скупчення людей. Обіцяють - не вдягатимуть балаклави та матимуть спеціальні позначки. За ними можна буде їх відрізнити від провокаторів. Загалом, завтра у бойовій готовності на вулиці Києва вийдуть до трьох тисяч проукраїнських активістів.
  Попередній матеріал
  Сепаратисти погрожують розправою директору школи на Луганщині
  Наступний матеріал
  СБУ ліквідувала "конвертаційний центр", який підозрюють у фінансуванні сепаратизму