Сепаратисти погрожують розправою директору школи на Луганщині

  Директору школи на Луганщині, яка відмовилася допомагати у проведенні сепаратистського референдуму, погрожують фізичною розправою. Подробиці "5-му каналу" повідомила сама керівниця навчального закладу, Ольга Язловецька-Плєшакова.


  За її словами, у захопленому приміщенні Антрацитівської міськради озброєні до зубів вояки, серед яких є росіяни і чеченці, зібрали усіх директорів шкіл району і зобов'язали їх надати приміщення для проведення незаконного плебісциту.

  Вона заявила терористам, що цього не робитиме, бо такі дії незаконні. У відповідь директор почула погрози фізичної розправи на свою адресу і адресу усієї її сім’ї. Вона також не дала зловмисникам сплюндрувати прапор України, який знаходиться у її кабінеті.

  Відважна жінка звернулась до усіх українців, особливо – мешканців Донбасу: "Прошу вас – подымайте головы! Мы не одни такие – мы умные, интеллигентные, грамотные люди, которые понимают, как должна жить наша Украина. Если вас в чем-то не устраивает наше временное правительство – будут выборы, спокойно выберем Президента. Давайте строить наше государство, сегодняшнюю жизнь!"
  Попередній матеріал
  Парубій: АТО буде продовжена незалежно від рішення сепаратистів
  Наступний матеріал
  Міліція і Самооборона обіцяють спільно протистояти провокаторам у Києві
  Теги:
  Loading...