Мешканці трьох столичних районів залишаються без гарячої води

  Три тижні без гарячої води. Мешканці Оболонського, Деснянського та Дніпровського районів столиці гріють воду у кастрюлях. 12 липня її відключили для щорічного випробування тепломережі. Мережу випробували, а гарячу воду так і не дали. Чиновники кажуть - через борги.

  Києвом ширяться чутки. Гарячу воду в Облонському, Деснянському та частині Дніпровського районів мали ввімкнути ще на початку тижня. Натомість з кранів потекла холодна.

  Набільше без води страждють сім`ї з маленькими дітьми. Адже їм купання потрібне частіше, ніж дорослим. Тож воду гріють постійно.

  Це мешканка району Облонь Мирослава. Ранок для неї ось уже кілька днів починається із перевірки крану.

  А це ТЕЦ-6, де б мали нагріти воду для Мирослави та для сотень тисяч інших киян. Проте - не гріють. У "Київенерго", якому належить ТЕЦ, пояснюють - немає газу. Його перестала постачати компанія "Газ України". Через борг у 2 мільярди гривень. Ці гроші для "Київенерго" повинна була передати міська адміністрація - як компенсацію за тарифи. 

  Чому немає грошей, у міській адміністрації не пояснюють. Журналістів відсилають до свого сайту. Там - запевнення: розв`яжуть проблему вже до кінця тижня. Ситуацію коментує Прем`єр-міністр. За словами Миколи Азарова, для погашення боргу перед "Київенерго" мерія візьме кредит.

  Щоправда, коли ж з кранів потече гаряча вода, киянам так ніхто і не пояснює. А тим часом, люди з відключених районів дедалі більше користуються водою з Дніпра.

  Олена Угрин, 5 канал: "Мешканці Оболоні запевняють - вода в дніпрі нині значно тепліша за воду, що ллється з гарячого крану".

  Олена Угрин, Денис Ковальов, 5 канал

  Попередній матеріал
  Неякісні електроприлади можуть стати причиною пожежі в домі
  Наступний матеріал
  Прикраси пращурів українців виставляють у Музеї історії України
  Теги: