Київські депутати відмовилися працювати

  Київські депутати відмовилися працювати. Планова сесія Київради так і не відбулася, чотири фракції взагалі відмовилися реєструватися у сесійній залі.

  Попри аншлаг у депутатській залі про свою присутність офіційно заявили тільки 60 депутатів. Це представники блоку Леоніда Черновецького, Партії Регіонів, Соціалістичної партії, Громадського активу Києва та позафракційні. Однак кворуму їм зібрати не вдалося.

  Решта депутатів теж була у залі, але на вмовляння секретаря Київради Олеся Довгого розпочати роботу так і не погодилася. Заступник мера навіть двічі оголошував погоджувальну раду, намагаючись порозумітися з лідерами усіх фракцій. Але безрезультатно.

  Причиною такого депутатського-бойкоту стало наповнення порядку денного. Депутати мали розглянути кілька "гарячих" питань. Зокрема, переглянути тарифи на комірне та затвердити антикризові заходи для малого та середнього бізнесу.

  Олесь Довгий, секретар Київради: "Політика знову повернулася в Сесійну залу. Сьогодні ми повинні були прийняти цілу низку рішень на які очікували кияни, прийняття яких очікували тисячі підприємців які стояли під стінами Київської міської ради. Замість цього ми побачили політичну популіську позицію окремих фракцій".

  Другу спробу таки розпочати роботу Київрада зробить наступного тижня - тільки-но депутати домовляться. Тоді Олесь Довгий пообіцяв оголосити дату пленарного засідання.

  Попередній матеріал
  27 березня в Україні - від 0 до +11
  Наступний матеріал
  Київрада перегляне тарифи на комірне
  Теги:
  Loading...