27 березня в Україні - від 0 до +11

  Прогноз погоди від українських синоптиків.

  На заході України синоптики прогнозують малохмарну погоду, без істотних опадів. Вдень чотири - девять тепла. Вітер південний 3-6 метрів за секунду.

  У Луцьку, Рівному, Тернополі та Хмельницькому переважатиме хмарна погода, часом сніг. Температура вдень - близько шести градусів тепла. Вітер південно-східний 5-9 метрів за секунду.

  В північних областях обіцяють мінливу хмарність, без істостних опадів. Вдень температура повітря коливатиметься від 4 до 8 градусів тепла. Вітер західний 3-6 метрів за секунду.

  На сході України переважатиме хмарна погода та невеликий дощ. Вдень стовпчик термометра коливатиметься від 0 до 7 градусів тепла. Вітер північно-східний 3-6 метрів за секунду.

  В центральних областях: у Вінниці, Полтаві, Кіровогораді та Черкасах очікується мінлива хмарність, без опадів. Вдень від 5 до 8 тепла. Вітер південно-західний 3-6 м/с.

  На півдні України та Кримському півострові протягом доби утримається малохмарна погода, без опадів. Температура повітря коливатиметься від 3 до 11 градусів тепла. Вітер північно-західний 5-9 м/с.

  У Києві та області синоптики обіцяють суху малохмарну погоду. Вдень - близько 8 тепла. Вітер південний 1-3 м/с.

  Попередній матеріал
  Невинним у махінаціях визнали колишнього прем`єра Ізраїлю
  Наступний матеріал
  Київські депутати відмовилися працювати
  Теги:
  Loading...