Київрада перегляне тарифи на комірне

  Київрада збирається поставити крапку у тарифних дискусіях. На порядку денному - проект рішення про поетапне приведення тарифів на комірне у столиці до економічнообґрунтованого рівня.

  Однак конкретних цифр та дат у ньому немає. Отже, коли саме відбудеться подорожчання та наскільки достеменно не відомо. Попередньо депутати називають коефіцієнт підвищення - у два з половиною рази.

  Переглянути тарифи міську владу зобов`язала постанова Кабінету міністрів. А відповідний проект рішення уже погодили Секретаріат Президента, Уряд, Антимонопольний комітет та Рада профспілок Києва.

  Анатолій Голубченко, Перший заступник голови КМДА: "Унікальність цього проекту рішення полягає в тому, що ми вперше в історії Києва такий проект, який напрацьований та погоджений зараз з усіма профспілками та роботодавцями. Ми пройшли трьохсторонню комісію, де дуже уважно розглядали цей проект та обговорювали. Це свідчить про прозорість роботи робочої групи та відповідність зазначених рекомендацій проекту рішення сьогоднішнім економічним реаліям".

  Попередній матеріал
  Київські депутати відмовилися працювати
  Наступний матеріал
  Черновецький обіцяє компенсувати зростання тарифів після повернення з Ізраїля
  Теги:
  Loading...