Київська влада планує збільшити кількість пасажирів у метро

  Міська влада Києва розглядає можливість збільшення кількості вагонів потягів на Сирецько-Печерській лінії метрополітену.
  Про це в інтерв’ю порталу "DELO.UA" розповів радник міського голови з питань транспорту Олександр Кава.

  "Станції Сирецько-Печерської лінії мають конструкційний заділ під перспективне збільшення довжини платформ для обслуговування потягами із шести вагонів. Реалізація проекту дасть можливість збільшити довжину потягів на"«зеленій" лінії з п’яти до шести вагонів. Відповідно, це дасть змогу додатково підвищити пропускну здатність лінії на 20% і надати мешканцям, зокрема Дарницького району, вищий рівень комфорту в метро", – пояснив він.

  Крім того, за словами радника міського голови, схоже питання розглядається і для лінії метрополітену, яку планується запустити на Троєщину.

  "Я доручив внести зміни до проектної документації, щоб лінія була розрахована на обслуговування не шести-, як було заплановано раніше, а восьмивагонними електропоїздами. Це створить перспективу збільшення пропускної здатності цієї лінії на 33% тільки за рахунок подовження складів. Але для цього платформи всіх станцій повинні бути розраховані на можливість прийому таких електропоїздів", – зазначив Олександр Кава.
  Попередній матеріал
  Російські війська ведуть постійне повітряне стеження за силами АТО - Тимчук
  Наступний матеріал
  Бійці батальйону "Донбас" підуть на вибори з партією львівського міського голови