5.ua

Бійці батальйону "Донбас" підуть на вибори з партією львівського міського голови

  Троє бійців батальйону територіальної оборони  "Донбас" підуть на парламентські вибори за списками партії "Самопоміч" і ще кілька десятків - як мажоритарники.


  Про це командир батальйону Семен Семенченко написав на своїй сторінці у Facebook.

  "Троє з "Донбасу" зараз у списку Самопоміч. З РПР (суспільна ініціатива "Реанімаційний пакет реформ" - Ред.), люстраційним комітетом і мером Львова Андрієм Садовим", - повідомив він.

  "Чому? Тому що ця команда нам подобається, тому що Львів і Донецьк з Луганськом повинні протягнути один одному руки і зшивати країну. Коли нас стравлюють один з одним, розповідають про бандерівців і бандитів з Донбасу - страждає вся Україна, наші кишені чистять, а закінчується все "ДНР" і "ЛНР". Тому що ця команда має чітке розуміння того, що робити далі, які закони приймати, що люстрація неминуча, якщо ми хочемо мати майбутнє для України", - зазначив Семенченко.

  "Від батальйону "Донбас" підуть на вибори за мажоритарними округами бійці, які вміють володіти і автоматом, і словом, патріоти, які в у цивільному житті були кимось... Думаю, що після обговорення в батальйоні відправимо по мажоритарних округах кілька десятків бійців", - написав командир батальйону.
  Попередній матеріал
  Київська влада планує збільшити кількість пасажирів у метро
  Наступний матеріал
  Незаконно отримані ділянки на Жуковому Острові повернуті територіальній громаді Києва
  Теги:
  Loading...