Київ готовий до сильних морозів

  Київ готовий до сильних морозів. Про таке під час селекторної наради щодо аномальних холодів із першим віце-прем’єром Андрієм Клюєвим заявив голова КМДА Олександр Попов.
  Цілодобово у місті чергує спеціалізована аварійна техніка, комунальні служби мобілізовані і працюють у посиленому режимі. За словами Попова, цьогоріч комунальникам вдалося  відвічі зменшити кількість аварій на тепломережах міста. Якщо ж інциденти і трапляються, повідомляє офіційний сайт мерії, пошкодження усувають щонайменше за добу. Чистоту на дорогах міста забезпечують 4 сотні снігоприбиральних машин. Транспортні зупинки, підходи до підземок і тротурари розчищають майже півтисячі людей. Від початку снігопадів із Києва встигли вивезти майже 70 тисяч тонн снігу.

  Олександр Попов, голова КМДА: "У нас нема об’єктів, які відключені від теплопостачання. В цілому у нас в цьому опалювальному сезоні є позитивна тенденція, ми готувались дуже активно до входження в опалювальний сезон, ми маємо зменшення аварійності по тепловим мережам на 50 відсотків і на 40 відсотків по воді гарячій і холодній. Ми працюєм в штатному режимі".
  Попередній матеріал
  По 11 тис. євро компенсації отримають пасажири затонулого лайнера "Коста Конкордія"
  Наступний матеріал
  Позапланові канікули почнуться у школярів із наступного понеділка
  Теги: