Кравчук: Мінські угоди – це шлях в нікуди

Політик пропонує розпочати двосторонні переговори з Росією

"Я критикую Мінські угоди, я вважаю, що це шлях в нікуди. Мінські угоди свою роль відіграли, треба позитивно оцінити. Зупинили можливу широку агресію і посадили Путіна до столу – не за стіл, а до столу переговорів. І він маневрує там, як хоче, але він зв’язаний вже цим столом – і це позитив. Але вирішити питання територіальної цілісності України, суверенітету, повернення Донбасу, повернення Криму Мінські угоди не зможуть", – розповів перший Президент України, Леонід Кравчук у програмі "Рандеву" на "5 каналі"

На його думку, необхідність у Мінських угодах відпадає, бо існує Нормандський процес. Усі угоди, прийняття рішень та підписання документів повинні відбуватися у форматі одного процесу. Крім того, екс-Президент запропонував домовитися з Росією про проведення двосторонніх переговорів без участі посередників.

Політик зазначив: "Я думаю, важко зразу сісти за стіл Путіну і Порошенку. Давайте створимо робочу групу. Візьмемо десять питань. Десять питань для розгляду, і почнемо одне за одним розглядати. Коли говорять люди, гармати мовчать. Але це треба домовитись, що це не означає, що припиняють діяти санкції, що ми вже почали домовлятися. Вони припиняться тоді, коли ми домовимося".

Повну версію інтерв'ю читайте у матеріалі: Кравчук розкрив три найбільші  помилки України – інтерв'ю.

Попередній матеріал
У Франції очікують на приїзд Путіна
Наступний матеріал
Український льотчик переміг на міжнародному авіапоказі SIAF-2016

Меркель: Мінським домовленостям терміново потрібен прогрес

Геращенко: Вчора у Мінську "маріонетки Кремля" розкритикували "нормандський формат" переговорів

Кравчук: Росія не готова взяти Донбас на свої плечі

Кравчук: Я не пам’ятаю жодного дня, щоб Росія не чинила на мене тиску