5 канал

Кравчук: Я не пам’ятаю жодного дня, щоб Росія не чинила на мене тиску

Росія не звикла з людьми домовлятися – тільки силою через коліно, зазначив перший президент України

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що не пам'ятає жодного дня, щоб Росія не чинила на нього тиску. Про це він заявив в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд".

"Я пам'ятаю всі 25 років незалежності. Я вам можу сказати тут щиро: я не пам'ятаю жодного дня, щоб Росія на мене не чинила тиску. Приїжджаю в Сполучені Штати Америки з візитом, спускаюся з літака, журналісти біжать - пане президенте, ви знаєте, що Росія відключила вам газ? Кажу ні, тепер буду знати. Так само з візитом в Німеччину: схожу з літака, біжать журналісти - пане президенте, ви знаєте, що Єльцин підпорядкував Чорноморський флот Росії. Кажу, не знаю, тепер буду знати. Я можу привести таких десятки, сотні прикладів", – зазначив Кравчук.

Він зауважив: "Вони (російська влада - 5.ua) не звикли з людьми спілкуватися, домовлятися, тільки силою через коліно. Я начальник, ти дурень – принцип, який діє постійно. Тому цей принцип зупиниться рано чи пізно".

Нагадаємо, раніше Леонід Кравчук заявив, якщо Кремль вирішить підкорити собі Україну – це буде останній день життя Росії.

Попередній матеріал
У Києві презентували спецпроект "Прапори воїнів АТО"
Наступний матеріал
Парубій розповів деталі свого допиту в ГПУ
Loading...

Відео-інтерв'ю: Кравчук назвав головну помилку вітчизняної влади за час Незалежності

Кравчук: "Якщо Кремль вирішить підкорити собі Україну – це буде останній день життя Росії"

Леонід Кравчук: Не треба боятися особливого статусу Донбасу

Екс-президент Кравчук розповів, за якої умови Крим буде з Україною

Леонід Кравчук: І у Києві є й терористи, й бандити, й сепаратисти, в нас вони просто громадяни, а на Донбасі вони - при владі

5 канал - трансляція наживо