5 канал

Парубій розповів деталі свого допиту в ГПУ

  Спікер провів у Генпрокуратурі майже 5 годин

  Голова Верховної Ради Андрій Парубій розповів слідчим про ознаки присутності сліду російських спецслужб на Майдані Незалежності під час Революції гідності. Спікер вчетверте прийшов до ГПУ свідчити у справі розстрілу героїв Небесної сотні у лютому 2014-го. 

  Розмова тривала майже  5 годин. Парубій пообіцяв у найближчий час надати слідчим необхідні документи з архіву самооборони Майдану, комендантом якої він був під час Євромайдану. Також спікер парламенту пообіцяв максимально залучити народних депутатів, які можуть бути корисними у розслідуванні цього кримінального провадження.

  "Пообіцяв запросити і сотників самооборони, які зможуть дати більш детальну інформацію про той чи інший період Майдану, який цікавив би слідчих. Особливо наголошував на тому, як на мою думку, був присутній слід російських спецслужб на Майдані. І, власне, слідчий по цій справі теж попросив у найближчий час, щоб я міг дати такі ж подетальні свідчення про події в АТО і про події на окупованих територіях. І моя вимога була одна, і моє прохання до хлопців було одне – чимшвидше сказати суспільству і назвати винних у розстрілі людей на Майдані", – заявив Парубій.

  Нагадаємо, у справі про вбивства активістів під час Революції гідності на допит до ГПУ також мають прийти Петро Порошенко, Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов та Віталій Кличко.

  Попередній матеріал
  Кравчук: Я не пам’ятаю жодного дня, щоб Росія не чинила на мене тиску
  Наступний матеріал
  Кривава ДТП за участю українців у Польщі: встановлено особи трьох загиблих
  Теги:
  Loading...

  Парубій прийшов на допит до ГПУ

  Міністр спорту вийшов із ГПУ після тригодинного допиту

  Мін’юст повторно направив Росії запит на відеодопит Януковича

  Турчинова допитали в ГПУ у справі про злочини проти Євромайдану

  ГПУ викликала на допит у справі Майдану Парубія, Москаля і Турчинова

  5 канал - трансляція наживо