У Франції очікують на приїзд Путіна

  За інформацією ЗМІ, президент РФ здійснить візит до Франції у зв’язку з офіційним відкриттям в Парижі російської православної церкви

  Міністр закордонних справ та міжнародного розвитку Франції Жан-Марк Еро підтвердив інформацію, що у жовтні в Парижі чекають на візит президента РФ Володимира Путіна. Про це він заявив у ході інтерв’ю виданню Le Monde, текст якого оприлюднило МЗС Франції.

  "Росія є великою нацією, яка хоче знову грати певну роль. Це зрозуміло. Як я вже сказав, вона є партнером (для Франції), але не легким партнером. І ми повинні розумітися з нею. Ми зустрінемося з Путіним, який повинен приїхати у жовтні до Парижа", - наголосив Еро.

  Додамо, раніше ЗМІ повідомляли, що Володимир Путін здійснить візит до Франції у зв’язку з офіційним відкриттям в Парижі російської православної церкви святої Трійці. Перший з п'яти золотих куполів церкви святої Трійці в Парижі на набережній Бранлі був поставлений 19 березня в присутності російських і французьких офіційних осіб. 24 серпня ц.р. на церкві встановили останні чотири куполи.

  Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що Москва готова захищати росіян за кордоном "від утисків з боку місцевої влади або організацій". Про це він сказав у ході всесвітнього форуму "В єдності з Росією".

  Попередній матеріал
  Київський підприємець розтратив 1 млн грн на ремонті інстититуту Шалімова
  Наступний матеріал
  Кравчук: Мінські угоди – це шлях в нікуди

  ЗМІ: Європарламент розгляне доповідь щодо безвізу для України 5 вересня

  Порошенко про імперські плани Путіна: у Кремлі хочуть, щоб Україна стала частиною Російської імперії

  Олланд у розмові з Путіним висловив занепокоєння загостренням ситуації на Донбасі

  Російський активіст, який попросив притулку в Україні, хоче до війська боротися з Путіним