5.ua

Корпоративний патріотичний флешмоб: в Дніпропетровську зібрали мільйон на підтримку армії

  У Дніпропетровську співробітники корпорації S.Group зібрали мільйон гривень для допомоги пораненим бійцям АТО. Кошти планують передати до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова та військового шпиталю.

  Патріотичний флешмоб на підтримку українських військових влаштували прямо на подвір’ї головного офісу компанії S.Group. Півторатисячний колектив зібрав мільйон гривень для потреб армії. Допомагають не вперше. Раніше придбали бронежилети, обладнання для супутникового зв’язку та навігації на суму близько півтора мільйона гривень.

  Тепер керівництво корпорації кидає публічний виклик своїм бізнес-партнерам.

  Віталій Скворцов, генеральний директор корпорації S.Group: "Много очень крупных компаний в Украине. И мы хотим предложить им такую шуточную игру «Соберите больше». Вот мы сегодня собрали миллион гривен, которые будут предоставлены в помощь, поэтому я хочу предложить тем компаниям, которые являются действительно крупными на рынке Украины, бизнес-партнерам, о том, что давайте соберем больше и поможем нашей Украине. Слава Украине!".

  Корпорація S. Group – найбільше об’єднання торгово-виробничих підприємств Східної Європи з виготовлення снеків. Випускає такі відомі бренди, як «Козацька розвага», фісташки «Мачо» та насіння «Semki». У корпорації широке представництво у країнах СНД, Східної Європи та Сполучених Штатах.
  Попередній матеріал
  Президент призначив главу Закарпатської ОДА
  Наступний матеріал
  110 українських дітей учасників АТО відправилися на відпочинок до Грузії
  Теги:
  Loading...