5.ua

110 українських дітей учасників АТО відправилися на відпочинок до Грузії

  З Міжнародного аеропорту "Київ" відправився спецрейс із 110 українськими дітьми. Вони рушили до міста 

  Про це 16 вересня повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.
  Зокрема зазначено, що ця поїздка здійснюється на запрошення Уряду Грузії та діти відпочиватимуть у дитячому закладі "Табір майбутнього", підвідомчому Міністерству у справах молоді та спорту цієї країни.

  "До групи включено дітей з 15 областей України (Київська, Запорізька, Івано-Франківська, Дніпропетровська, Житомирська, Кіровоградська, Львівська,  Полтавська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська, Донецька, Луганська області та м. Київ). Серед них 53 дитини, батьки яких є учасниками АТО, 51 дитина - з родин вимушених переселенців зі східних областей. У 3 дітей батьки загинули під час акцій протесту на Майдані Незалежності, в 2 дітей батьки загинули під час АТО. Одна дитина є сиротою", - повідомили в Мінсоцполітики.

  Повідомлено, що поїздка стала можливою завдяки співпраці Уряду Грузії, Центру Дітей та Молоді з грузинської сторони та Міністерства соцполітики України, Служби у справах дітей Київської обласної державної адміністрації і Міжнародного благодійного фонду "Країна Милосердя" – з української сторони.

  Задля супроводження українських дітей на відпочинок до Києва спеціально прилетіли Державний міністр Грузії з питань діаспори Гела Думбадзе та заступник Міністра у справах молоді та спорту Раті Брегадзе.

  Під час брифінгу, що відбувся в Міжнародному аеропорту "Київ" перед відправленням літака із дітьми, Гела Думбадзе зазначив, що Грузія добре пам’ятає ту підтримку, що надавала їй Україна у складні моменти грузинської історії, тож вважає за честь віддячити нашій державі сьогодні.

  У свою чергу, заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович подякувала грузинській стороні за запрошення українських дітей, які особливо потребують відпочинку та реабілітації.
  "Ці діти пережили важкі події. Тож я дякую Уряду Грузії за ту важливу справу, що він робить", - наголосила Наталія Федорович.

  Діти перебуватимуть у Грузії упродовж двох тижнів. Господарі підготували для них цікаву спортивну, культурну та пізнавальну програму.
  Попередній матеріал
  Корпоративний патріотичний флешмоб: в Дніпропетровську зібрали мільйон на підтримку армії
  Наступний матеріал
  Apple затримає поставки нових iPhone у роздріб через дуже великий попит
  Теги:
  Loading...