5.ua

Президент призначив главу Закарпатської ОДА

  Президент України Петро Порошенко призначив Василя Губаля головою Закарпатської обласної державної адміністрації. Про це йдеться в указі глави держави № 729/2014 від 16 вересня.


  "Призначити Губаля Василя Івановича головою Закарпатської обласної державної адміністрації", - йдеться в документі.

  Нагадаємо, вчора Порошенко звільнив з посади голови Закарпатської ОДА Валерія Лунченко і призначив Губаля т.в.о. голови ОДА.

  Відзначимо, раніше, з 11 листопада 2010, Василь Губаль займав посаду глави Хустсткого районної ради Закарпатської області.

  Довідково. Губаль Василь Іванович народився 5 червня 1967 в селі Липча Хустського району. З 1985 по 1987 рр. проходив строкову службу в лавах Радянської Армії. З 1982 по 1985 роки навчався в Хустському середньому профтехучилище №10, де отримав спеціальність регулювальник радіоапаратури III розряду. У 2006 році закінчив Національний університет "Львівська політехніка". Отримав диплом про вищу освіту з присвоєнням кваліфікації бакалавра за напрямом "Економіка і підприємство". У 2007 році в цьому ж університеті отримав диплом за спеціальністю "Фінанси" та здобув кваліфікацію економіста.
  Попередній матеріал
  Збірна України – друга на чемпіонаті світу з кунгфу
  Наступний матеріал
  Корпоративний патріотичний флешмоб: в Дніпропетровську зібрали мільйон на підтримку армії
  Теги:
  Loading...