Безробіття
Безробіття 5 канал

Кількість безробітних росте, а уряд не виконує навіть мінімальних обіцянок – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Станом на 1 червня в Україні офіційно зареєстрували понад 510 тисяч безробітних

  Українці втрачають роботу через карантин і кризи, середня зарплата і кількість вакансій на ринку зменшуються. Експерти називають неефективною програму уряду, яка обіцяє 500 тисяч робочих місць. Про це повідомляє у своєму матеріалі 24 канал.

  За даними Держслужби, станом на 1 червня в Україні офіційно зареєстрували понад 510 тисяч безробітних. При цьому, з початку карантину кількість офіційно безробітних в Україні подвоїлася. Однак це лише ті, хто офіційно став на облік в центрі зайнятості. Фактичний рівень безробіття значно вище, переконують медіа.

  "За підрахунками Торгово-промислової палати, кількість безробітних в травні склало 2,5-2,8 мільйона українців", – говориться в матеріалі.

  Як відомо, раніше прем'єр Шмигаль анонсував програму створення ще у травні півмільйона робочих місць із зарплатою 6-8 тисяч гривень. Однак досі це залишається обіцянкою.

  "Запропоновані урядом зарплати 6-8 тисяч – це трохи вище "мінімалки" й істотно нижча за середню зарплату. За прогнозами ЮНІСЕФ, через пандемію і кризи понад 6 мільйонів українців опиняться за межею бідності", – йдеться в статті.

  "Ініціатива влади щодо забезпечення українців робочими місцями з невеликими зарплатами – 6 тисяч гривень – може сприйматися, як спроба щось зробити. Великого позитиву така ініціатива не додасть. Але не викличе серйозного негативу. Позитивно вплине на тих, у кого немає навіть такої зарплати. Ті, у кого вищі доходи, сприймуть це, як те, що їх не стосується, – сказав соціолог Михайло Міщенко в коментарі "24 каналу".  Попередній матеріал
  Запровадивши другий рівень пенсійної системи, держава може "кинути" пенсіонерів – Рева
  Наступний матеріал
  Німеччина проти зміни формату G7 та участі Росії в саміті
  Теги:
  Loading...