кабмін 5 канал

Кабмін звільнив заступника голови Фонду держмайна

  На посаду призначено Юрія Нікітіна

  Кабінет міністрів звільнив із посади заступника голови Фонду держмайна Андрія Гайдуцького за власним бажанням і призначив на цю посаду Юрія Нікітіна, який уже обіймав її з серпня 2014 року по липень 2015 року, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Зазначено, що відповідні розпорядження Кабінету Міністрів №384 та № 385 від 7 червня оприлюднено на сайті уряду в п'ятницю.

  Андрій Гайдуцький, син екс-заступника голови Адміністрації президента (1997–2005 роки) Павла Гайдуцького, був призначений заступником голови ФДМ за поданням Ігоря Білоуса, який очолював Фонд із травня 2015 року по квітень 2017 року.

  Після звільнення Ігоря Білоуса в.о. голови Фонду було призначено його першого заступника Дмитра Парфененка, який уже очолював Фонд у такому статусі двічі: у 2008–2010 роках і з червня 2014 року по травень 2015 року.

  Юрій Нікітін до серпня 2014 року обіймав посаду начальника управління з питань договірного менеджменту ФДМ, а після липня 2015 року керував управлінням конкурсного продажу та біржової діяльності.

  Як повідомляв 5.UA, Президент України Петро Порошенко звільнив Валерія Рудницького з посади заступника командувача Національної гвардії України.

  Попередній матеріал
  Повітряний трафік: Google випробувала систему регулювання руху безпілотників
  Наступний матеріал
  Гройсман уточнив, чи зможуть жителі Криму отримувати українську пенсію
  Loading...

  В Україні скасували держрегулювання цін на продукти – Кабмін

  Кабмін схвалив розподіл 759 мільйонів гривень для реалізації регіональних інвестпроектів

  Засідання Кабінету Міністрів - завершено

  Нефьодов: Лазня – найрозповсюдженіший об'єкт продажу Фонду держмайна

  Уряд остаточно скасував обов'язкове працевлаштування студентів-медиків

  Уряд затвердив порядок перекладу законодавства ЄС українською мовою