gazetki.by

В Україні скасували держрегулювання цін на продукти – Кабмін

  Виробники тепер не зобов'язані декларувати ціни на продукти та обгрунтовувати їх підвищення

  Кабінет міністрів ухвалив рішення про скасування з 1 липня державного регулювання цін на продукти харчування. Відповідну постанову опублікувала прес-служба уряду.

  Як стало відомо, відтепер виробників не зобов'язують декларувати ціни на продовольчу продукцію, а також обґрунтовувати Держспоживслужбі необхідність зміни цін.

  В уряді пояснили, що скасування держрегулювання цін дасть можливість усунути зайвий адміністративний тиск на бізнес, зробити виробництво інвестиційно привабливим і надати можливість підприємцям швидше адаптуватися до кон'юнктури ринку.

  Зауважимо, що раніше Кабмін регулював ціни на такі продукти: хліб і хлібобулочні вироби, макаронні вироби, крупи, рис, яловичина і свинина, м'ясо птиці, курятина, ковбаса варена, коров'яче молоко, масло вершкове і соняшникова, сир, курячі яйця, цукор і овочі.

  Раніше законом передбачалося, що націнка виробників на ці товари не може перевищувати 15% вартості.

  "Ми прибираємо бар'єр, який завжди був інструментом тиску на бізнес у роздрібних мережах. Це антикорупційний крок, який буде правильно сприйнятий бізнесом", – коментував ініціативу раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

  Попередній матеріал
  Школярі-відчайдухи: На Херсонщині хлопці не дали потонути 11-річній дівчинці
  Наступний матеріал
  Коктейль "Імпічмент", сніданок "ФБР": бари США готуються до ажіотажу на виступ Комі про "російське втручання"
  Loading...