Покупець у магазині
Покупець у магазині twicopy.org

Кабмін затвердив Концепцію держпідтримки для захисту прав споживачів

  Концепція має адаптувати національне законодавство до законодавства ЄС

  У середу, 29 березня, Кабінет міністрів України затвердив Концепцію державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року. Її розробило Міністерство економічного розвитку і торгівлі, повідомляється на сайті уряду.

  Як зазначається, "мета концепції – удосконалити механізм захисту споживачів в Україні, визначивши основні завдання державної політики в сфері захисту прав споживачів з урахуванням кращих практик країн ЄС".

  Крім того, концепція покликана зменшити кількість порушень прав споживачів, усунути з ринку недобросовісних підприємців і нечесні підприємницькі практики, підвищити довіру до державної системи захисту прав споживачів, а також поінформувати громадян про їхні споживчі права і механізми їх захисту.

  Водночас, як зазначають в уряді, один з головних напрямів концепції – адаптувати національне законодавство до законодавства ЄС відповідно до зобов'язань, передбачених Угодою про асоціацію.

  Нагадаємо, за даними Держстату, у січні цьогоріч споживчі ціни підвищилися на 12,6% порівняно із минулорічним показником у 12,4%.

  Попередній матеріал
  "Протест поляків" на Львівщині: СБУ оприлюднило "інструкцію" від РФ щодо організації провокації
  Наступний матеріал
  У Мінську домовилися про припинення вогню на Донбасі з 1 квітня
  Loading...

  "Дуже хочу, щоб винні опинилися за ґратами" – Гройсман про зловживання в Держспоживслужбі

  Порівняно з січнем минулого року в січні 2017-го споживчі ціни підвищилися до 12,6% – Держстат

  Споживчі ціни у вересні зросли на 2,3% – Держстат