ГПУ відкрила кримінальну справу щодо підробки підпису екс-власника "Інтера" перед продажем телеканалу

  Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження щодо підробки підпису колишнього власника "Інтера" Ігоря Плужникова при відчуженні телеканалу в 2005 році.

  "Генпрокуратура за моїм зверненням починає кримінальне провадження щодо підробки підпису при відчуженні каналу "Інтер", - повідомив народний депутат Сергій Лещенко на совїй сторінці у соцмережі Facebook.

  Лещенко опублікував відповідь ГПУ на своє звернення стосовно даного епізоду.

  "Ваше звернення з приводу проведення повторної перевірки обставин підробки підпису Плужникова І. О. в довіреності на здійснення операцій з акціями телеканалу "Інтер" під час їх відчуження у 2005 році розглянуто. Зазначені вами відомості про здійснення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 358 КК України, Генеральною прокуратурою України 22.01 2015 внесено в єдиний реєстр досудових розслідувань", - повідомили в ГПУ у відповідь на запит Лещенка.

  Матеріали кримінального провадження направлені прокурору міста Києва для організації досудового розслідування.

  "Його процес взято на контроль Генеральною прокуратурою України", - зазначено в листі ГПУ.

  Нагадаємо, у новорічну ніч телеканал "Інтер" транслював російські святкові програми за участю зірок естради, які активно підтримували анексію Криму і вівдерто заявляли про свою антиукраїнську позицію. У зв'язку з цим в експертній комісії з питань розповсюдження і демонстрації фільмів рекомендували позбавити "Інтер" ліцензії на мовлення.

  Разом з тим секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що "Інтер" має бути позбавлений права на мовлення. Він направив листа голові Нацради з телерадіомовлення з проханням позбавити канал ліцензії.

  В результаті Національна рада з питань телебачення і радіомовлення винесла попередження телеканалу "Інтер", а також заявила про проведення перевірки щодо його програмної політики.

  Попередній матеріал
  Порошенко створив Об'єднаний комітет розвіддіяльності при Президенті
  Наступний матеріал
  Вночі бойовики продовжували обстрілювати позиції АТО та населені пункти
  Теги:

  Нацрада з питань телерадіомовлення оголосила попередження "Інтеру" - Сюмар

  "Інтер" зімає новорічні програми з ефіру

  Двері телеканалу "Інтер" закидали камінням

  Турчинов написав листа голові Нацради з телерадіо з вимогою анулювати ліцензію "Інтера"