Гендиректора аеропорту "Бориспіль" призначать за результатами конкурсу

  Міністерство інфраструктури України має намір провести незалежний аудит і прозорий конкурс на заміщення посади генерального директора держпідприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль".

  Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці у Facebook.

  "З 20:00 до 00:00 тривали переговори з представниками трудового колективу та профспілкових організацій аеропорту "Бориспіль". О 22:00 Міністр викликав третьою стороною адміністрацію ДП МА "Бориспіль".
  Досягнуто домовленості, що Дихне (глава "Борисполя" Євген Дихне - ред.) відкликає низку своїх листів та наказ, які спричинили конфліктну ситуацію. З завтрашнього дня по 12 січня в ДП працює комісія Міністерства, за підсумками роботи якої міністр проведе зустріч з колективом підприємства. Наступний крок: незалежний аудит і прозорий конкурс на посаду генерального директора", - написав Омелян.

  Нагадаємо, 26 грудня глава Мінінфраструктури України Андрій Пивоварський доручив створити робочу групу для вивчення пропозицій профспілки працівників аеропорту "Бориспіль" та незалежної профспілки працівників авіаційної безпеки для аналізу господарської діяльності аеропорту та ефективності роботи його керівництва.

  В Мініфраструктури відзначали, що інформація профспілок про можливе скорочення персоналу аеропорту не відповідає дійсності і підкреслюють, що аеропорт знаходиться в переліку об'єктів, що не підлягають приватизації.

  ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" є найбільшим аеропортом України із загальною займаною площею близько 1 тис. га. Підприємство має дві злітно-посадкові смуги: одну - довжиною 4 тис. м і шириною 60 м, другу - довжиною 3 тис. 500 м і шириною 63 м. На території аеропорту розташовані чотири пасажирські термінали і поштово-вантажний комплекс.

   
  Попередній матеріал
  Що чекатиме на українців під ялинкою
  Наступний матеріал
  Сьогодні пополудні Яценюк зустрінеться з журналістами

  "Повітряний експрес" курсуватиме до аеропорту "Бориспіль" через підземний тунель

  Аеропорт "Бориспіль" скоротив обсяги перевезень

  Керувати аеропортом "Бориспіль" призначено залізничника

  У Мінінфраструктури проведуть для аеропорту "Бориспіль" ще один конкурс по Sky Taxi