5.ua

У Мінінфраструктури проведуть для аеропорту "Бориспіль" ще один конкурс по Sky Taxi

  Конкурс на право оренди автомобілів Sky Taxi, запланований на 1 липня 2014 року, не відбувся через недостатню підготовленість потенційних учасників заявленим умовам.
  Про це у прес-службі Мінінфраструктури повідомили 1 липня.

  Зокрема зазначено, що компаніями - потенційними учасниками конкурсу - не був наданий повний пакет документів за ключовими умовами конкурсу, що передбачає наявність відповідної ліцензії на здійснення перевезень, документи, що підтверджують технічну базу обслуговування транспортних засобів, власну інформаційно-диспетчерську службу, персонал зі знанням іноземних мов (англійська - обов'язково).

  "Найважливішим є й те, що жодна з компаній - потенційних учасників конкурсу - не підтвердила готовність працевлаштування водіїв Sky Taxi, які раніше працювали в аеропорту, що було однією з основних умов конкурсу", - зазначили у транспортному відомстві.

  При тому було підкреслено, що позиція аеропорту "Бориспіль" - проведення відкритого, чесного та прозорого конкурсу. Результати засідання комісії, що відбулося 1 липня 2014 року, її підтверджують і надають учасникам можливість у майбутньому скористатися правом на участь у конкурсі при повному дотриманні його умов.

  "Процедуру на право оренди автомобілів Sky Taxi буде розпочато спочатку. Дата проведення конкурсу буде опублікована в ЗМІ та на офіційному сайті аеропорту "Бориспіль". На сьогодні, відповідно до світової практики, пасажири аеропорту "Бориспіль" можуть скористатися послугами будь-якої компанії, замовивши таксі по телефону або в самому аеропорту", - підкреслили у Мінінфраструктури.
  Попередній матеріал
  Частина терористів просить коридори для втечі до Росії чи здачі в полон - РНБО
  Наступний матеріал
  Британець винайшов надувну протиударну сумку для комп'ютерних гаджетів
  Loading...