5.ua

"Повітряний експрес" курсуватиме до аеропорту "Бориспіль" через підземний тунель

  Про майбутні зміни у транспортному сполученні "Бориспіля" з Києвом 14 листопада  повідомив перший заступник керівника Держінвестпроекту Кирило Бондар під час робочої зустрічі з Радником із торгово-економічних питань при Посольстві КНР в Україні Лю Цзюнь, а також аташе посольства Яо Гоен та Джин Сяолун, - повідомляе прес-служба Держінвестпроекту.


  Як розповів Кирило Бондар, ще донедавна вирішувалося питання способу примикання електропотягу до терміналу "D" аеропорту "Бориспіль".

  "Власне, проблему наразі можна вважати вирішеною. 12 листопада відбулася нарада за участю в.о. Міністра інфраструктури, генерального підрядника будівництва з китайського боку та представника Держінвестпроекту, де було прийнято рішення про будівництво тунелю в аеропорту "Бориспіль", позаяк наземне будівництво в підсумку могло б створити перешкоди для роботи аеронавігаційного обладнання аеропорту", – повідомив перший заступник голови Держінвестпроекту .

  Тож, тепер і генеральний китайський підрядник, й українські проектанти робитимуть усе для будівництва підземного тунелю.

  "Ми плануємо у І кварталі 2015-го року завершити проект будівництва. Відтак він пройде державну експертизу та буде поданий на затвердження Кабміну", – розповів Кирило Бондар.

  Довідково. Національний проект "Повітряний експрес" – створення швидкісних пасажирських перевезень між ст. "Київ-Пасажирський"  і міжнародним аеропортом "Бориспіль" та розвиток інфраструктури міжнародного аеропорту "Бориспіль»" Повна прибутковість проекту передбачає, крім прямої комерційної вигоди, також позитивні ефекти у суміжних галузях – транспорті, логістиці, туризмі, послугах.

  Загальна сума кредиту становить $372 млн. Кредит буде виділятись двома траншами. Перший транш, на $52 млн., буде освоєно на виконання проектних та підготовчих робіт.  Другий – $320 млн. – забезпечить безпосередньо будівництво інфраструктурних об’єктів.

  Раніше також повідомлялось про організацію новорічних свят у Київі Мистецьким  проектом  FolkUkraine, Міжнародним фестивалем "Країна мрій", а також представниками соціально-відповідального бізнесу у Києві. 
  Попередній матеріал
  Російські терористи знову атакували околиці Маріуполя
  Наступний матеріал
  Російські ВВС загрожують цивільній авіації – Столтенберг