Дитячий садок обладнаний системами енергозбереження з`явиться незабаром в Оболонському районі

  Дитячий садок обладнаний системами енергозбереження з`явиться незабаром в Оболонському районі.

  Старий садочок на вулиці Малиновського відремонтували за усіма принципами енергозбереження. Це дозволять зменшити витрати на енергозабезпечення майже наполовину. Найбільший ефект дають утеплення стін, встановлення енергозберігаючих вікон та реконструкція системи опалення. Також у садочку оновили систему вентиляції та освітлення. Загалом на проект витрачено близько трьох з половиною мільйонів гривень. Закінчити ремонтні роботи планують до початку зими. Наразі у КМДА готують нові проекти енергомодернізації дитячих садочків та шкіл столиці.

  Олександ Попов: "Завдання, яке поставлено цим проектом - це зменшити використання енергії теплової, електричної в три рази. Він показовий тим, що він комплексний і тут, починаючи від фундаменту до покрівлі, тобто немає деталей, які б ми пропустили з точки зору енергозбереження".

  Анатолій Козленко: "Крім того, що садік буде споживати на 46% менше енергії на рік, буде ще досягнуто зменшення викидів  газу на 96 тонн на рік. Тут запроваджено 11 заходів енергозбереження, тут встановлено індивідуальні теплові пункти, які дозволяють в залужності від погоди регулювати температуру в приміщенні в той час, коли діточок немає".

  Попередній матеріал
  Мапа Києва рясніє однаковими назвами
  Наступний матеріал
  Спектакль-концерт "Войцек. Карнавал плоті" уперше зіграють в Театрі драми і комедії
  Теги: