Мапа Києва рясніє однаковими назвами

  Чотири вулиці Шевченка, п`ять - Фрунзе, і ще стільки ж Садових. Мапа Києва рясніє однаковими назвами. Заблукати у них не складно, адже здебільшого усі вулиці й провулки з однаковими назвами - розташовані в різних куточках столиці. Утім, мешканці "складних" адрес нарікають - від плутанини, кажуть, вже втомилися. Влада ж перейменовувати дубльовані вулиці не поспішає. Де і чому можна заблукати в столиці - далі в сюжеті.

  Тезка бульвару Лесі Українки - однойменна вулиця на столичному масиві Троєщина. Тамтешні мешканці хапаються за голову - через назву "Лесі Українки" - скільки пам`ятають - мають проблеми.

  Таксисти, жаліється цей чоловік, тариф беруть не за київськими розцінками, а такий, як за межами міста. З колишньою пропискою теж не пощастило.

  Киянин: "Раньще жил я на Строителей 10. Там тоже есть такая улица, то есть посылки и письма приходили в Дарницу".

  Це бабця Єфросинія про вулицю Лермонтова. Їх у Києві теж кілька.

  Бабця Єфросинія: "У нас багато на пошту приходять листів....листи які не по адресу.наприклад по вулиці Лєрмонтова де я живу, єсть на куреньогвці десь вулиця Лєрмонтова".

  Поряд із Лермонтова на Троєщині - вулиця Шевченка. Вона - одна з лідері в за кількістю тезок. Іменем Кобзаря у Києві назвали 4 вулиці та 2 провулки. Так само як і Садових. Їх теж п`ять. Схожу халепу мають і в Товаристві Червоного Хреста. На їхню будівлі та сусідній магазин почепили дві однакові таблички. Тепер кров ідуть здавати в супермаркет, а харчі помилково везуть у Червоний Хрест.

  Волонтер: "Вам нужна рыба? Приходят с накладными, в детский сад, в Красный Крест привезли рыбу. В принципе она мне не нужна, но путаница большая - сегодня рыбу, завтра мясо".

  Валентина Романюк, голова Товариства Червоного хреста: "Якшо в нас проходять акції, донорство. люди часто попадають в цей магазин, вони не знають як позвонить, а магазин привозить продукти".

  У відомстві мерії, яке опікується питаннями перейменувань - кажуть - самі заплуталися. Вулиці з іменами радянських діячів Київ отримав у спадок разом із селами, які в 60-80х роках стали частиною столиці. Та невдовзі набуде чинності Постанова Кабміну, за якою саме мешканці зможуть вирішувати, перейменовувати вулиці чи ні.

  Марина Хонда, начальник Головного управління внутрішньої політики КМДА: "Надається обгрунтування чому, громадське обговорення обов`язкогово, без нього навіть не розглядатиметься, і розрахунок вартості".

  Яка вартість зміни імені вулиці - в управлінні не знають. Кажуть, поки новий документ не набере сили - визначити це складно. А от платити за таку ініціативу в більшості випадків буде не місто, а автор ідеї перейменування.

  Ганна Рибалка, Андрій Верстюк, Олександр Зіменко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Реконструкцію Гостиного двору можуть розпочати вже із наступного тижня
  Наступний матеріал
  Дитячий садок обладнаний системами енергозбереження з`явиться незабаром в Оболонському районі
  Теги: