Спектакль-концерт "Войцек. Карнавал плоті" уперше зіграють в Театрі драми і комедії

  Спектакль-концерт "Войцек. Карнавал плоті" уперше зіграють в Театрі драми і комедії на Лівому Березі. Це прем`єра ювілейного 35-го сезону. П`єсу поставив режисер Дмитро Богомазов, за одним із найпопулярніших творів світової драматургІї - "Войцек" Георга Бюхнера.

  Головний герой п`єси "Войцек. Карнавал плоті" полковий цирульник. Хлопець із чистою і наївною душею. Потрапляє у коло жорстоких людських вчинків. Військовий лікар виснажує його експриментами. Капітан-командир постійно його принижує. А дівчина, яка народила йому дитя, зраджує - за пару золотих сережок. Саме через це Войцек зважується на вбивство коханої жінки.

  Віталій Линецький, заслужений артист України: "Зараз мій герой Войцек він чимось схожий на Отелло. Звичайно мені подобається.  Складно, в цьому по суть і полягає суть нашої роботи. Мати інтерес і задовлення. Знайти і зрозуміти мотиви і поступки цього чоловіка".

  Співмешканку головного героя - Марію зіграла молода актриса Яна Соболевська. Дівчина - Войцека не засуджує. Каже мотиви вбивства розуміє.

  Яна Соболевська, актриса: "Ну томущо, дальше неможливо бути разом. Заслужено-незаслужено? Ну коли поєднуються такі страсні натури... не знаю, але дальше нічого немає".

  Георг Бюхнер, за твором якого поставили п`єсу, за своє коротке життя написав лише 3 твори. "Войцека" автор не встиг завершити. Та попри це, його вважають найкращим творінням німецького письменника. От уже 2 століття поспіль Войцек не сходить зі сцен європейських театрів.

  Дмитро Богомазов, режисер-постановник: "Її актуальність не зникає. Ну тому що в основі лежать роздуми про гріх, тобто що це таке, як він виникає. Тому що в основі лежить реальна історія".

  Едуард Митницький, художній керівник театру: "Ми повторюємо наші помилки і не дивимося на себе в дзеркало. І єдине, що може нагадати нам про нашу суть - це класика. І в даному випадку - це співпадає".

  Ще однією цікавинкою вистави є музичне оформлення. Спектакль супроводжує лише жива музика.  Її написали самі актори.

  "5 канал".

  Попередній матеріал
  Дитячий садок обладнаний системами енергозбереження з`явиться незабаром в Оболонському районі
  Наступний матеріал
  Свідками незвичайних подій стали правоохоронці у шведському метро
  Теги: