Лозінський і Терещук
Лозінський і Терещук 5.ua

Депутата з Вінницької області Руслана Терещука порівняли з Лозінським

  Читайте по-русски
  Ініціативна група громадян вимагає негайного розслідування інциденту, що стався у Хмільнику

  Близько місяця назад, 6 червня, депутат міської ради Руслан Терещук в Хмільнику Вінницької області побив місцевого жителя, повідомляють ЗМІ.

  Зазначається, що народний обранець, погрожуючи вогнепальною зброєю, наказав потерпілому лягти на землю. Далі, незважаючи на те, що останній не міг чинити опір, Руслан Терещук почав бити його ногами.

  Ось як описує цей інцидент заступник начальника Хмільницького відділу поліції Олександр Рибак у Facebook: "6 червня, в нічний час, нам надійшло повідомлення про те, що на одній з вулиць Хмільника відома особа, погрожуючи застосуванням зброї, змусила людину лягти на землю, після чого, скориставшись тим, що потерпілий не може чинити опір, завдала кілька ударів ногами по тулубу. За даним фактом було розпочато кримінальне провадження за ч.4 ст.296 КК України ".

  Ініціативна група громадян вимагає негайного розслідування даного інциденту і порівнює дії Терещука з екснардепом Віктором Лозінським, якого було засуджено за вбивство місцевого жителя завдяки широкому публічному резонансу. Те, що трагічний випадок не повторився ще раз, уже в Хмільнику, городяни вважають щасливою випадковістю і вимагають покарати винного.

  "У всіх ще на слуху і Врадіївка, і Лозинський. Реформи правоохоронних органів повинні показати, що в правовій державі право на насильство не мають ні депутати, ні пересічні громадяни. Хто б ти не був, повинен дотримуватися букви і духу закону, тим більше, якщо ти – законодавець або інший представник влади!" – йдеться у зверненні активістів.

  Попередній матеріал
  110 мільйонів від ЄІБ: на Запоріжжі та Дніпропетровщині можуть з'явитися нові електрички
  Наступний матеріал
  У ДМК є можливість без втрат пройти через банкрутство
  Теги: