Дніпровський металургійний комбінат
Дніпровський металургійний комбінат wikimapia.org

У ДМК є можливість без втрат пройти через банкрутство

  Є чимало прикладів, коли підприємства продовжували успішну діяльність після проведення процедури банкрутства

  У Дніпровського меткомбінату є всі можливості пройти через процедуру банкрутства, не втрачаючи обсяги виробництва, і не скорочуючи виробничий персонал. Про це пише Мінпром.

  У 2018 році ДМК збільшив виплавку сталі на 77% – до 2,413 млн тонн – а за підсумками першого півріччя поточного року на меткомбінаті виробили 1,359 млн тонн металу. Зарплата працівників ДМК за підсумками минулого року виросла на 58%, а з 1 квітня 2019 року була підвищена ще на 20%.

  Крім того, на підприємстві тривають розпочаті раніше капітальні ремонти доменної печі №12 та агломераційної машини №7. Варто нагадати, що підприємство в поточному році освоїло випуск трьох нових видів продукції – катанки діаметром 11,5 мм, круглого сортового прокату перетином 25 мм і періодичного профілю №18. Крім того, днями генеральний директор меткомбінату Олександр Подкоритов повідомив про початок проектування нової доменної печі, будівництво якої планується завершити в 2021 році.

  Видання зазначає, що найбільша неприємність у процедурі банкрутства полягає в тому, що в період розгляду справи підприємство обмежене в своїх правах надавати соціальну допомогу і фінансувати соціальну сферу, в тому числі санаторії, дитячі табори і бази відпочинку. Такою є пряма вимога Закону "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом ". Однак такий захід є хоч і обов'язковим, але тимчасовим.

  Нагадаємо, 31 травня господарський суд Дніпропетровської області почав процедуру банкрутства ДМК за позовом компанії "Технобудмонтаж Груп". Варто зауважити, що в 2007 році суд уже відкривав справу про банкрутство Дніпровського металургійного комбінату за позовом британської компанії Eastern Distribution Ltd.

  Попередній матеріал
  Депутата з Вінницької області Руслана Терещука порівняли з Лозінським
  Наступний матеріал
  Запаморочення, головні болі та слабкість: адвокат Балуха розповіла про стан його здоров’я
  Теги:
  Loading...