Боротьба за Пейзажну алею триває

  Боротьба за Пейзажну алею триває. Близько ста киян під стінами Міністерства закордонних справ - вимагали скасувати будівництво висотки біля скверу алеї.
  Озброївшись картонними коробками - активісти збудували макет елітної багатоповерхівки. Усе це - робили під живу музику. Її взяли з собою для підняття бойового духу учасників акції. Одну із картонних квартир після закінчення будівництва подарували міністру. До квартири додали кілька монет. Сам урядник, попри протести, до мітингувальників так і не вийшов.

  Інна Совсун, учасник акції: "Вже пятий рік поспіль триває ця боротьба. І нам вже казалося, що ми вже виграли її коли в червні 2009 року більше ніж рік тому Верховний суд підтвердив рішення судів попередньої інстанції, які стверджували, що цей землевідвід був незаконним, будівництво житлового будинку на охоронюваній території є протииправним. Але в липні цього року нове керівництво МЗС вирішило поновити судовий розгляд цієї справи і влсне з свого боку ми вимушені поновити свою боротьбу за цю територію".

  Попередній матеріал
  Зменшать кількість районів у Києві
  Наступний матеріал
  Посадку космического корабля "СОЮЗ" перенесли на завтра
  Теги: