Більше сотні кримінальних справ за фактом умисної невиплати зарплат - порушила прокуратура Київської області

  Більше сотні кримінальних справ за фактом умисної невиплати зарплат - порушила прокуратура Київської області. Про це повідомив прокурор Київщини Олександр Гардецький на спільному засіданні з Київською обладміністрацією.
  За його словами, найбільші боржники - підприємства Ірпіня, Фастова, Білої Церкви та Переяслав-Хмельницького. Їхніх керівників звинувачують в приховуванні реального розміру заплати та недоплату за роботу у вихідні, свята,  а також за працю у зоні радіоактивного забруднення. Загальний борг підприємств Київщини - майже 40 мільйонів гривень.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Сьогодні на Київщині майже 50 відсотків підприємств, керівники яких виплачують заробітну плату в конвертах, керівники, які сплачують зарплату, меншу за мінімальну.  І зрозуміло, що від цього страждає бюджет. Якщо є хоч один мільйон по заробітній платі - ми повинні заставити керівника, щоб він людям заплатив".

  Олександр Гардецький, прокурор Київської області: "І що саме цікаво. Коли порушує прокурор кримінальну справу, поки вона доходить до суду - ці керівники находять можливість погасити  її. Я не хочу так працювати. З-під палки вибивати заборгованість по зарплаті, для тих людей, які їх заробили".

  Попередній матеріал
  Українські "мами-кенгуру"
  Наступний матеріал
  Губернатор Київщини зустрівся із мешканцями Броварського району
  Теги: