Потяг
Потяг Facebook

Аваков прокоментував заяву Семенчека про "другий етап блокади"

  "Ми не допустимо подібну акцію цих авантюристів", - підкреслив міністр внутрішніх справ

  У вівторок, 6 червня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков приїхав з візитом до Запоріжжя. Під час брифінгу він відреагував на заяву нардепа Семена Семенченка про наміри переходити до другого етапу блокади. Він спрямований на націоналізацію низки українських підприємств, зокрема і в Запорізькій області.

  "Складно щось відповісти на заяву штабу шизофреніків і хворих людей - поціновувачів фантастики. Збираються декілька чоловік, які приймають рішення що-небудь блокувати. Наприклад, їм не подобається якийсь трамвай, і Штаб (Штаб блокади – 5.UA) на чолі з Семеном Семенченко захоче його блокувати. А а я вам стверджую, що ніхто на території країни не має права на монополію силових дій, окрім держави. Все інше - це політичні спекуляції", - відзначив Аваков.

  Він також додав: "Я рекомендую таким "панам", які беруть на себе таку відповідальність і намагаються "надути" політичний капітал – спершу думати про країну. Ми не допустимо подібну акцію цих авантюристів".

  Як відомо, у травні Семен Семенченко озвучив плани щодо націоналізації низки підприємств, зокрема тих, що на 50% і більше належать російським власникам і мають вплив на економіку України. До таких підприємств, увійшли також "Запоріжсталь" і "Запоріжтрансформатор". 

  Попередній матеріал
  Ворожі "Гради" та обстріл школи: в Міноборони розповіли про найгарячіші ділянки фронту
  Наступний матеріал
  Світовий банк поліпшив прогноз зростання ВВП України у 2018 році до 3,5%
  Теги:
  Loading...

  Семенченко вдається до маніпуляцій та брехні у заявах про блокаду ОРДЛО – аналіз експертів

  Ширяєв: "Блокада Донбасу – театр одного актора Семенченка"

  "Рука Росії" чи "нога Семенченка": кому вигідна блокада Донбасу