Судно 'Норд'
Судно 'Норд' dpsu.gov.ua

Арештоване судно "Норд" передали українському агентству

  Рішення ухвалили, щоб зберегти бюджетні кошти, які витрачають на утримання судна

  Прокуратура Автономної Республіки Крим сьогодні, 19 жовтня, передала арештоване судно "Норд" Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

  Як повідомила прес-служба прокуратури АРК, речовий доказ у кримінальному провадженні – судно СЧС "Норд" (бортовий номер Ч-13-0057) передано Агентству з розшуку та менеджменту активів на виконання ухвали Херсонського міського суду Херсонської області.

  "Мета передачі судна – здійснення всіх заходів з управління з метою збереження чи збільшення вартості активів або передачі активів в управління на підставі договору управління чи розпорядження, або реалізації відповідних активів з подальшим розміщенням готівкових коштів на рахунках у державних банках до закінчення кримінального провадження", – зазначив начальник управління прокуратури АР Крим Євген Комаровський.

  Зазначене рішення ухвалено з метою збереження бюджетних коштів, які витрачають на утримання арештованого судна на території морського порту "Бердянськ".

  Нагадаємо, 25 березня українські прикордонники в Азовському морі затримали риболовецьке судно "Норд", зареєстроване в анексованому Росією Криму. На борту було 10 членів екіпажу.

  Попередній матеріал
  В Apple пояснили, які дані користувачів збирає компанія
  Наступний матеріал
  МВФ та Україна домовилися про нову програму кредитування Stand-By: що це означає

  "Я тебе вб'ю": в Харкові в будинку для престарілих знущалися над пенсіонерами

  "Капітан" у доках: єдиний в Україні криголам відправили на ремонт – фото

  У Дніпрі у власній квартирі зарізали прокурора

  У Балтійському морі на поромі із сотнями пасажирів стався вибух

  Напади на активістів в Одесі: опір місцевої системи чи підступи з боку Кремля

  США можуть влаштувати Росії морську блокаду