Криголам 'Капітан Білоусов'
Криголам 'Капітан Білоусов' Адміністрація морських портів України

"Капітан" у доках: єдиний в Україні криголам відправили на ремонт – фото

Попередня вартість запланованих ремонтних робіт становить 19,7 мільйонів гривень

Єдиний український криголам "Капітан Білоусов" поставили у плавучий док для планового ремонту і підготовки до роботи в умовах льодової кампанії в Азовському регіоні. Про таке повідомляє прес-служба Адміністрації морських портів України.

"Єдиний в Україні криголам "Капітан Білоусов" поставлений в плавучий док для проходження планового класифікаційного ремонту і підготовки до роботи в умовах льодової кампанії в Азовському регіоні. Ремонтні роботи планується закінчити до кінця листопада", – зазначається у повідомленні.

Як стало відомо, щорічно під час зимової навігації криголам забезпечує прохід караванів суден по каналу Вугільної гавані та Азовському морю. Тобто, створює необхідні умови для повноцінної цілорічної роботи українських портів на Азовському морі та відповідає за безпеку судноплавства в зимовий період.

Криголам 'Капітан Білоусов'
Криголам 'Капітан Білоусов'Адміністрація морських портів України

"Від цього залежить не тільки ефективність роботи портів, а й розвиток економічного потенціалу сходу України. Підготовка нашого флоту до забезпечення судноплавства в умовах льодової кампанії йде відповідно до плану", – запевнив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Наразі проведено 13% запланованих робіт.

Загалом під час ремонту на судні планується провести понад 100 ремонтних операцій: дефектацію корпусу судна, палуб, набору танків, заміну металоконструкцій (близько 40 т), ремонт котла, насосів, прожекторів, головних електродвигунів, роботи з очищення та фарбування корпусу, щогл, палуб, прокладку кабелів, а також трубопровідні роботи суднових систем тощо.

Попередня вартість таких робіт становить 19,7 мільйонів гривень.

Криголам 'Капітан Білоусов'
Криголам 'Капітан Білоусов'Адміністрація морських портів України

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Боротьба за живучість": у Навчальному центрі ВМС ЗСУ запрацював унікальний тренажер – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Велика Британія повідомила про участь РФ у кібератаці на київське метро та одеський аеропорт – Омелян
Наступний матеріал
Допомагав "відкосити": СБУ викрила посадовця-хабарника в Одеському військкоматі