Вікіпедія

Бірюков: Будівництво одного корабля – це півбюджету Міністерства оборони

Поки бюджет України може впоратися із будівництвом маленьких броньованих артилерійських катерів. Однак на кораблі грошей наразі немає

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" радник Президента України, радник міністра оборони Юрій Бірюков розповів про проблеми розвитку ВМС ЗСУ на сьогодні. 

"Концепція (розвитку Військово-морських сил України) є. Проте ця концепція насамперед зважає на фінанси. Зокрема і на ті фінанси, яких нині в економіці просто немає. Якщо цього року планували відновлювати будівництво "Корвету" (багатоцільовий бойовий корабель – ред.), ухвалили рішення на рівні Кабінету Міністрів, заклали певні кошти у вигляді рішення Кабміну, проте якщо ці гроші не з'явилися на єдиному казначейському рахунку, то будівництво "Корвету", як і раніше, стоїть на паузі", – зазначив радник Президента. 

Він заявив: 

"Зараз економіка не справляється з початком таких виплат. Флот – це, дійсно, дуже дорога історія. Тому ми побудували й продовжуємо будувати маленькі броньовані артилерійські катери. Це те, що можна вмістити у бюджет Міністерства оборони, не розриваючи його геть. МОУ має також закуповувати бронетехніку, боєприпаси, виплачувати грошове забезпечення і так далі".

При цьому, співрозмовник додає: "Якщо будівництво одного корабля – це півбюджету Міністерства оборони, то ми, на жаль, не зможемо це швидко зробити".

Наразі, каже Бірюков, Україна розраховує на допомогу партнерів, зокрема і США щодо надання кораблів вітчизняним Військово-морським силам.

Більше подробиць – далі у відео: 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Нові броньовані артилерійські катери ВМС ЗСУ – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Потужний вибух у житловому будинку в Кривому Розі: причина та стан потерпілих – сюжет
Наступний матеріал
"Ганебна позиція": поведінка Трампа під час зустрічі з Путіним викликала гостру реакцію в Конгресі США
Loading...