www.youtube.com

США можуть влаштувати Росії морську блокаду

  Усе через наміри РФ контролювати ринок енергоносіїв на Близькому Сході

  Американський флот цілком може влаштувати морську блокаду суднам з РФ, які постачають енергоносії на Близький Схід. Про це повідомив міністр внутрішніх справ США Райан Зінке, передає Washington Examiner.

  Як відзначив міністр, причиною присутності Москви у близькосхідному регіоні є саме продаж нафти, від якої залежить економіка Росії. Утім, каже чільник внутрішніх справ США, можливості американського флоту дозволяють блокувати морські шляхи, аби Росія не контролювала ринок енергоносіїв на Близькому Сході так, як вона контролює його в Європі.

  Нагадаємо, у Південній Кореї затримали російське судно "Севастополь" судноплавної компанії "Гудзон". Ця компанія потрапила під дію американських санкцій. У Мінфіні США вважають, що деякі російські судна здійснюють нелегальне перевантаження нафтопродуктів одержувачам з КНДР у відкритому морі.

  Тепер російське судно не може вийти з порту без спеціального дозволу. Моряки перебувають на якорі вже близько місяця. 

  Зауважимо, що впродовж останніх трьох місяців активність Росії зросла і в Азовському морі. Росіяни не дозволяють торговим судам, що йдуть в українські порти та виходять з них, безперешкодно проходити через Керченську протоку.

  Попередній матеріал
  У Москві загинув українець – зачавило потягом метро
  Наступний матеріал
  У Києві обмежать на вхід низку станцій метро