5.ua

АМКУ оштрафував аеропорт "Бориспіль" на майже 13 млн грн

  Антимонопольний комітет оштрафував "Бориспіль" за зловживання монопольним становищем на ринку спеціалізованих послуг аеропорту

  Антимонопольний комітет України оштрафував міжнародний аеропорт "Бориспіль" за зловживання монопольним становищем на ринку спеціалізованих послуг аеропорту. Про це у вівторок, 24 січня 2017 року, інформує агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на повідомлення держуповноваженої антимонопольного комітету Агії Загребельської.

  "Закінчили слухання справи щодо зловживання ДП "МА "Бориспіль" монопольним становищем на ринку спеціалізованих послуг аеропорту. Наклали на ДП штраф у розмірі 12,78 млн грн", – повідомила Загребельська.

  За її словами, аеропорт звинувачували у вчиненні дій, що могли призвести до обмеження конкуренції на ринках наземного обслуговування на території "Борисполя", які полягали в необґрунтованій відмові у погодженні заявок на отримання сертифіката відповідності на здійснення діяльності аеропорту та зволіканні під час погодження внутрішньої документації ТОВ "Інтеравіа", необхідної для отримання сертифіката відповідності на здійснення аеропортової діяльності. Як зазначено в повідомленні, звинувачення також було пред'явлено у встановленні плати за користування інфраструктурою аеропорту на необґрунтованому рівні.

  "Окрім штрафу, зобов'язали ДП до 1 березня 2017 року припинити порушення шляхом приведення плати за користування інфраструктурою аеропорту та обладнанням, що не входить до інфраструктури, але при цьому використовується для надання послуг з наземного обслуговування, до економічно обґрунтованого рівня; розмежувати рахунки на власну діяльність з управління інфраструктурою та регуляторну діяльність, з одного боку, та рахунки на надання послуг із наземного обслуговування, з іншого, не допускаючи після такого розподілу субсидування діяльності з наземного обслуговування за рахунок прибутків, отриманих від власної діяльності щодо управління інфраструктурою а регуляторної діяльності", – резюмувала Агія Загребельська.

  Нагадаємо, що у вересні минулого року антимонопольний комітет України оштрафував ПАТ "Укрсиббанк" на 82,9 тисяч гривень за порушення конкурентного законодавства.

  Попередній матеріал
  СБУ: Оприлюднені в соцмережі оновлені списки заручників в ОРДЛО все ще є некоректними
  Наступний матеріал
  "Перестаньте вбивати українців" – Порошенко у Фінляндії відмовився спілкуватися з російськими журналістами
  Loading...
  Антимонопольний комітет оштрафував заправки "Укрнафти" та групи "Приват"

  Антимонопольний комітет оштрафував заправки "Укрнафти" та групи "Приват"

  Антимонопольний комітет України реформуватимуть експерти зі США

  Антимонопольний комітет України реформуватимуть експерти зі США

  Антимонопольний комітет знову звинуватив низку мереж АЗС у ціновій змові

  Антимонопольний комітет знову звинуватив низку мереж АЗС у ціновій змові